Co słychać?

Mamy już termin naszej tegorocznej Jatki. Zawody rozegrane zostaną w weekend 22-23 lipca, więc już możecie się szykować 🙂 Z grona nowości, najważniejszą sprawą jest umieszczenie imprezy w kalendarzu Pucharu Polski Maratonów na Orientację. Czyli biegać lub spacerować z mapą będziecie na standardowych dystansach 25 i 50 km oraz nowym, 100 km. Oczywiście na najmłodszych będzie czekać mapa Mini Jatki 🙂

Dokładamy także imprezę rowerową – na dwóch dystansach: 50 i 130 kilometrów. Fani dwóch kółek powinni być zauroczeni malowniczymi pagórkami. Piechurzy zresztą też 😉 W związku z tym, iż pojawi się trochę nowych tras liczymy, że na starcie (i na mecie) zobaczymy więcej uśmiechniętych twarzy! Po raz kolejny gościć będziemy w uroczym Czarnocinie. Kto był, ten wie, kto nie był, ten może się przekonać, że urocza jest nie tylko okolica, ale także ludzie ją zamieszkujący.

Zarys tras już praktycznie gotowy, pozostaje tylko zweryfikować kilka punktów w terenie, aby trasy były maksymalnie atrakcyjne. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this:
PageLines