LISTA STARTOWA

LISTA STARTOWA 2019

(Lista startowa jest uzupełniana ręcznie po weryfikacji zapisów. Stąd może nastąpić lekki poślizg pomiędzy terminem zapisu a momentem pojawienia się na liście startowej.)

TP 25

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Anna Kowalska* Warszawa
2. Arkadiusz Wołosz* Warszawa
3. Andrzej Chabrzyk* Częstochowa ChabTeam
4. Robert Szewczyk* Piastów
5. Anita Duda* Warszawa Małaanitateam
6. Marek Kotulski* Sobuczyna
7. Przemysław Niezgoda* Żory ATZ Racibórz
8. Ania Majkowska* Stobierna Wataha Rzeszów
9. Ewa Skubida* Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu
10. Dariusz Miśkiewicz* Osowiec
11. Lucyna Niezgoda* Żory ATZ Racibórz
12. Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
13. Krzysztof Mazur Ekipa z Tarnowa Tarnów
14. Małgorzata Olesiak Kielce wkurw_team
15. Jerzy Han Połaniec Koło PTTK w Połańcu
16. Wioletta Zalińska Połaniec Koło PTTK w Połańcu
17. Lidia Machniak Łęg Koło PTTK w Połańcu
18. Agnieszka Cyniewska Kraków
19. Ewa Myalska Kielce
20. Bartek Mazurek Lublin Ból jest moim przyjacielem
21. Magdalena Królikowska Modlniczka
22. Danuta Krasa Połaniec Koło PTTK w Połańcu
23. Łukasz Mielnik Kielce
24. Elżbieta Szczęsna Połaniec Koło PTTK w Połańcu
25. Iwona Jurkowska Jeruzal
26. Ilona Simińska Bełchatów
27. Tamara Jurachno Bełchatów

TP 50

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Tomasz Duda* Warszawa Małaanitateam
2. Jacek Litewka* Wielka Wieś Drużyna Gabrysi
3. Dariusz Rychlicki* Wołkowyja Pogromcy kilometrów
4. Dariusz Czechowicz* Zielonki Dzikie Życie Run Team
5. Hubert Puka* Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu
6. Adam Jęczmiński* Kielce
7. Adam Marasek* Kielce Mix Sport Team
8. Agnieszka Raczyńska* Łęczyca no to s..Run!
9. Karolina Jakóbowska* Toruń no to s..Run!
10. Jacek Żarnowski* Kielce AKTK Sabat
11. Mariusz Maryniak Kraków Compass
12. Aneta Arabasz Wola Kopcowa
13. Anna Jęczmińska Kielce
14. Magdalena Raczyńska Łęczyca no to s..Run!
15. Andrzej Sierżęga Rzeszów Elmak
16. Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA
17. Arkadiusz Cieślak Opole Kran-Suw
18. Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Sport Team
19. Tomasz Paluchowski Głuchołazy
20. Łukasz Siejko Lublin
21. Marcin Kowalik Lublin
22. Krzysztof Niecko Gdańsk KInO Rekin
23. Mariusz Motyka Radymno Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
24. Ewa Biedrzycka Warszawa
25. Marek Kaliciński Warszawa UKA
26. Paweł Szpak Kielce Motyla Noga
27. Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy
28. Ryszard Pręcikowski Wieliczka
29. Sławomir Szczepański Poznań

TP 100

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Paweł Leśkiewicz Częstochowa
2. Krzysztof Zak Wrocław
3. Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails
4. Adam Walczak Kościerzyna SKPT
5. Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys
6. Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A.
7. Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo
8. Magdalena Zapala Oblęgorek

TR 50

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Roman Wiktorowicz Krzeszowice
2. Magdalena Zawadzka Kraków
3. Grzegorz Kapera Wieliczka
4. Konrad Górszczak Kraków
5. Katarzyna Kowalska Kraków
6. Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy
7. Dobromir Korzewski Poznań Włóczymordy

TR 120

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Artur Moroń* Chorzów Strefa Byków
2. Maciek Złotnicki* Kielce
3. Daniel Staszewski* Dąbrowa Górnicza
4. Konrad Leyko* Jaworzno Róża Wiatrów/Azymut Team
5. Andrzej Żelasko Mielec
6. Karol Walczak Kraków Midlifecrisis
7. Mariusz Słaboń Zarzecze Gang Olsena
8. Anna Wilk Katowice Gang Olsena
9. Anna Kwitowska Warszawa Mazurskie Tropy
10. Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy
11. Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena
12. Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos
13. Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku Aramis
14. Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku Aramis
15. Wojciech Małodobry Miechów
16. Wojciech Holdakowski Warszawa
17. Michał Rychlik Łódź OrientAkcja
18. Piotr Kuźniarowicz Umieszcz
19. Anna Rychlik Łódź OrientAkcja
20. Angelika Nieduziak Warszawa
21. Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina

 

PageLines