Football Pool – Jak zorganizować – Bezpłatna siatka Pool Football

Dowiedz się, jak założyć pulę piłkarską, określić, kto wygra i jak podzielić pulę. Bardzo popularne jest organizowanie piłki nożnej na duże mecze, zwłaszcza w Super Bowl. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę piłkarską, czy po prostu organizujesz biuro piłkarskie, znajdź to, czego potrzebujesz.

Co to jest basen piłkarski? MSN Encarta definiuje jedną jako „formę hazardu, w której uczestnicy, zwykle współpracownicy, stawiają na wyniki uczelni, uniwersytetów lub profesjonalnych meczów piłki nożnej. Zebrane zakłady są łączone i dzielone między zwycięzców.

Istnieje wiele sposobów na utworzenie puli piłkarskiej.

Oto taki, który jest bardzo łatwy do wdrożenia:

Zdecyduj, ile będziesz pobierać za kwadrat. Zwykle 1,00 $ za kwadrat, co daje całkowitą pulę 100,00 $.

Zdecyduj, jak zamierzasz wypłacić pulę. Najczęstsze jest płacenie czegoś na koniec każdego kwartału. Możesz zdecydować, jaki procent puli będzie wypłacany za każdym razem. Na przykład 25% po 1. kwartale, 25% po 2. kwartale i tak dalej, aż do wypłaty 100% puli.

Zdecyduj, jak zostaną wyłonieni zwycięzcy. Bardzo popularnym sposobem jest użycie metody „ostatniej cyfry”. Zasadniczo używasz ostatnich cyfr wyniku każdej drużyny i dowiadujesz się, gdzie te liczby przecinają się na siatce. Jeśli nie znasz tej metody, jest ona dokładniej opisana w darmowym ebooku oferowanym poniżej w polu autora. Łatwiej będzie to zrozumieć, jeśli zobaczysz przykładową siatkę dołączoną do ebooka.

Po podjęciu decyzji wydrukuj siatkę puli piłkarskiej (zwykle arkusz 8-1 / 2 x 11 ze 100 kwadratami, które można wypełnić nazwami). Jeśli potrzebujesz, bezpłatny ebook oferowany w polu autora poniżej zawiera pusty arkusz bilardowy piłki nożnej (plus pełne instrukcje).

„Sprzedawaj” kwadraty na siatce, aż wszystkie 100 kwadratów zostanie wypełnionych nazwą kupującego. Kupujący mogą kupować wiele kwadratów.

Po wypełnieniu wszystkich kwadratów nazwami, narysuj liczby, które zostaną wypełnione wzdłuż górnej i dolnej lewej strony siatki. Utwórz 10 małych kwadratów papieru, a następnie napisz po jednym numerze (od zero do 9) na każdym z nich. Złóż 10 kwadratów i ułóż je w coś, z czego będziesz czerpać jak kapelusz. Wybierz kogoś, kto narysuje jedną liczbę na raz i wypełnij ją u góry, zaczynając od lewej do prawej. Złóż je z powrotem i zrób to samo dla lewej strony, od góry do dołu. Po zakończeniu Znajdź artykuł, liczby będą w losowej kolejności.

Ciesz się grą i wypłacaj pulę zgodnie z decyzją.

Baseny piłkarskie są łatwe do skonfigurowania i zapewniają rozrywkę uczestnikom. Dlaczego nie zorganizować jednego na następną imprezę piłkarską? Lub urozmaicić rzeczy w pracy i zrobić pulę biurową ze swoimi współpracownikami?