Hokej zyskał na popularności w Stanach Zjednoczonych

Hokej był na pierwszym miejscu, zgodnie z artykułem fanspeak napisanym w kwietniu 2017 r., Ale prawdopodobnie byłbyś zaskoczony, gdzie hokej na lodzie znajduje się na tej liście. Hokej na lodzie, zgodnie z artykułem, przyszedł …

Sport nie istnieje

Hokej był na pierwszym miejscu, zgodnie z artykułem fanspeak napisanym w kwietniu 2017 r., Ale prawdopodobnie byłbyś zaskoczony, gdzie hokej na lodzie znajduje się na tej liście. Hokej na lodzie, zgodnie z artykułem, zajął czwarte miejsce. Hokej na lodzie wyprzedził tylko koszykówkę i baseball, oprócz futbolu amerykańskiego. To pokazuje, jak popularny stał się. Zapewnia ludziom świetną zabawę i emocje. Prawdopodobnie istnieje wiele powodów, dla których hokej na lodzie zyskał tak dużą popularność w Stanach Zjednoczonych, ale jednym z głównych powodów może być ciągła akcja i emocje, które mają miejsce podczas gry. W przeciwieństwie do futbolu amerykańskiego, w którym między meczami jest dużo czasu, w hokeju może być akcja non-stop, czasem nawet do dwudziestu minut. Kto tego nie lubi? Musisz także przypisać tym sportowcom uznanie za wysportowane, aby móc uprawiać ten sport. Nie tylko poruszają się z prędkością błyskawicy, ale robią to podczas jazdy na lodzie i próby uderzenia w siatkę o grubości zaledwie jednego cala i średnicy trzech cali. To nie jest łatwe zadanie.

Muhammad coraz bardziej popularny w USA

Wiele osób uważa, że ​​hokej jest brutalnym sportem i że fani tego sportu muszą być krwiożerczymi ludźmi, czekającymi na kolejną awanturę. Można zobaczyć, jak ludzie mogą tak myśleć, ponieważ wydaje się, że za każdym razem, gdy się odwracasz, dochodzi do walki. Ale tak naprawdę to nie jest hokej jak amerykański futbol, ​​ale tylko kije? Futbol amerykański jest bardzo brutalnym sportem, w którym gracze stają się szybsi i więksi, biegają z pełną prędkością zawodników i wyrzucają ich na ziemię, a walki toczą się również podczas meczów, ale jest to sport numer jeden w Ameryce. Można porównać zawodnika w piłce nożnej, który pokonuje przeciwnika podczas gry, np. W wypadku samochodowym, czyli jak mocno uderzył. Biorąc to pod uwagę, ludzie, którzy stosują przemoc jako powód, dla którego nie chcą oglądać hokeja, ale oglądają piłkę nożną, mogą przemyśleć swoją logikę. Jeśli jesteś fanem futbolu amerykańskiego, hokej powinien być na twojej drodze. Walki, które odbywają się czasami, są przeprowadzane przez graczy tylko dlatego, że wiedzą, że fani tego oczekują. W rzeczywistości sędziowie podczas meczów hokejowych wiedzą o tym i dlatego widzisz, że nie zawsze przerywają walki.

Większość profesjonalnych hokeistów zaczęła grać, gdy byli bardzo młodzi. Dzieci zaczynające się w wieku czterech lat mogą zacząć grać w hokeja. Jeśli umiesz jeździć na deskorolce, możesz zacząć uczyć się gry w hokeja, jeśli jesteś zainteresowany. Jeśli dzieci naprawdę interesują się grą w hokeja, opracowuje się programy, które zwykle zaczynają się w wieku ośmiu lat, aby pomóc im w zapoznaniu się z podstawami przed przystąpieniem do ligi konkurencyjnej. Poznanie podstaw hokeja jest tak samo ważne jak poznanie podstaw każdego sportu. Hokej jest drogim sportem ze względu na cały potrzebny sprzęt i mundury hokejowe, więc najmądrzejszą rzeczą dla dziecka zainteresowanego graniem w hokeja jest wypożyczenie sprzętu ze względu na to, jak szybko rośnie. Oprócz nauki wszystkich podstaw i upewnienia się, że masz cały sprzęt potrzebny dziecku do gry w hokeja, musisz znaleźć trenera, który najlepiej pasuje do twojego dziecka. Znalezienie dobrego trenera jest prawdopodobnie najważniejszą częścią przygotowania dziecka do gry w hokeja. Istnieje wiele trenerów, ale niektóre mogą nie być tym, czego potrzebuje Twoje dziecko. Każde dziecko ma inny temperament, dlatego tak ważne jest znalezienie trenera, który będzie w stanie zrozumieć temperament twojego dziecka i pielęgnować go, aby uczynić z niego najlepszego zawodnika. Kluczem będzie znalezienie trenera pozytywnego, entuzjastycznego i zachęcającego dziecko. Posiadanie trenera, który nie wykrzykuje instrukcji ani nie krzyczy na sędziów podczas próby nauczenia dziecka, pozwoli dziecku przyswoić to, czego się uczy, co uczyni go lepszymi graczami i graczami, którzy ostatecznie mogą zostać następnym MVP NHL.

Zanim więc odwrócisz się od sportu hokejowego, ponieważ uważasz, że jest to zbyt gwałtowne, zastanów się, dlaczego wzrósł on na liście popularności sportu. To ekscytujący sport, który ma niewiele przestojów, a gracze ciągle się poruszają z powodu jazdy na łyżwach. Kiedy zawodnik zdobywa bramkę, jest to tak samo ekscytujące, jak gdy piłkarz zdobywa przyłożenie. Gracze hokeja świętują tak samo. Fani hokeja są ekscytujący i szaleni. Nie ma czegoś takiego jak zwykły fan hokeja. Fani hokeja są zagorzałymi fanami i są znani jako najgłośniejsi fani innych sportów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *